Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Izbica Kujawska - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Piotrków Kujawski(Izbica Kujawska + 22 km)

284 000 zł73,75 m² 3 850,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,75 m , położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku w Piotrkowie Kujawskim. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

154 900 zł20,20 m² 7 668,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

! tylko u nas! brak podatku pcc! Kawalerka 20,2 m - 1 piętro - ul. Legionów - Konin - do remontu Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20,2 m , położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Piotrków Kujawski(Izbica Kujawska + 22 km)

310 635 zł47,79 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania na start - komfort, oszczędność i inwestycja w przyszłość Inwestycja, która zyskuje na wartości. Nie czekaj, aż ceny wzrosną! Standard, który daje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Orle

Orle(Izbica Kujawska + 10 km)

208 000 zł61,25 m² 3 395,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, w którym codziennie budzi Cię śpiew ptaków zamiast hałasu aut? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę 3-pokojowe mieszkanie w maleńkiej osadzie Orle Gaj, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek(Izbica Kujawska + 32 km)

360 000 zł60,10 m² 5 990,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,10 mkw, położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, na Osiedlu Południe Jednostka E , we Włocławku - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

V,Konin(Izbica Kujawska + 41 km)

209 000 zł42,16 m² 4 957,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,16 m , położone na najspokojniejszym 4. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Wyszyńskiego 8. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Żydowo

Żydowo(Izbica Kujawska + 12 km)

195 000 zł29,05 m² 6 712,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które nie generuje stałych kosztów? Oferuję wyjątkowo tanie w utrzymaniu, 2-pokojowe mieszkanie (29,05 m ), gotowe do wprowadzenia. Idealne jako start dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Polanowice

Polanowice(Izbica Kujawska + 40 km)

165 000 zł52 m² 3 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze 52m2 dwa duże pokoje przestronna kuchnia łazienka i spiżarnia duży przedpokój - blisko szkoła i przedszkole -ok6km Kruszwica -ocieplony blok -niski.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Piotrków Kujawski(Izbica Kujawska + 22 km)

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie na 1 piętrze Nowe mieszkania na sprzedaż - Piotrków Kujawski Na sprzedaż mieszkania w nowo wybudowanym bloku w Piotrków Kujawski. Inwestycja łączy nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych

Turek(Izbica Kujawska + 48 km)

299 000 zł48,86 m² 6 119,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowa oferta na rynku nieruchomości! Przestronne mieszkanie o powierzchni 48,86m2, zlokalizowane w sercu Turku, na ulicy Młodych, czeka na nowych właścicieli. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Zagrodnica,Izbica Kujawska

319 000 zł66 m² 4 848,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bezpośredni widok na las oraz otoczenie zieleni to gwarancja ciszy, spokoju i czystego powietrza każdego dnia. 1. Układ i charakterystyka przestrzeni Mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Izbica Kujawska,kujawsko-pomorskie

60 000 zł41 m² 1 463,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

sprzedam małe przytulne mieszkanie własnościowe bez czynszowe położone w centrum izbicy kuj mieszkanie sklada się z kuchni pokój łazienka na poddaszu pokoik szopka wspólne podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Izbica Kujawska

Izbica Kujawska,kujawsko-pomorskie

71 000 zł54 m² 1 314,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w miejscowości Chotel koło Izbicy Kujawskiej, powiat włocławski wraz z budynkiem gospodarczym i działką. Więcej informacji pod tel  

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij